Biz Kimiz?

Oyunlar, sessizce hayatların eğlenceli bir parçası olmaya başlarken, "Donkey.bas"ler, "Computer Space"ler ve benzeri birçok heyecanlı piksel kümeleri ardarda doğmaya ve küçük, büyük fark etmeksizin dünyanın ardında nefes almak isteyenlerin dikkatlerini toplamaya başlamıştı. Gün geçtikçe renkler çoğaldı, hareketlilik arttı, her yeni çıkan oyunda daha fazla detay ve daha ileriyi görme isteği adım adım yükselmekteydi. Bir neslin; harçlıklarını "Atari" jetonları ile değerlendiren, elinden joystick düşürmeyen çocukları, bugün hala aynı hevesle klavye başında "CS:GO", "Metin2" ya da "Knight Online" için ter dökmekten vazgeçmiş değil. Oyun dünyasının ölümsüzlüğü ve gelişme hızı bu denli ortadayken, bugünün oyuncu çocuklarının gelecekte bu dünyayı hangi galaksilere taşıyabileceğini kim bilebilir?

Playanka
Playanka

Bizler Softanka Yazılım Limited Şirketi ekibi olarak, uçsuz bucaksız oyun dünyasında yerinizi alarak, soyut görünen bu sektörü somut kazançlara nasıl dönüştürebileceğinizi ispat etmeniz için 2016 yılından bu yana Playanka Projesi kapsamında sizlerle birlikteyiz. Farklı türlerde faaliyet biçimlerine uygun olarak sunduğumuz "Oyun Satışı Siteleri" ile tüm müşterilerimize bu şansı deneme ve ilerleme fırsatını değerlendirmelerini sağlıyoruz.

Bugüne dek benzeri dahi yapılamamış olan güçlü ve güvenlikli yazılımımız ile tüm müşterilerimize hizmet sunmaktan, her gün mutluluk duymaya devam edeceğiz.