Hakkımızda

Playanka projesi Softanka Yazılım Ltd. Şti. tarafından geliştirilen online oyun satış sitesi yazılımıdır. Softanka, temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm hizmeti vermek için kurulmuştur.

Konusunda uzman, dinamik ve genç ekibimiz tarafından, uzun soluklu, titiz çalışmalar sonucu hazırlanan yazılım ürünlerimizi Softanka projeleri kapsamında sizlere sunmaktayız.

Çalışmalarımızın rotasını, taleplerinizi dikkate alarak çiziyoruz ve bu sebeple sektöre yenilikçi ürünler kazandırırken ihtiyaçlarınıza en doğru zamanda çözüm üretebiliyoruz.

Her yeni müşterimizi, Softanka'ya katılan yeni bir dost olarak kabul etmekteyiz. Nitelikli bir hizmet sunabilmek için sizlerle kurduğumuz sıcak iletişimin daima çok önemli olduğunun bilincinde olarak yola devam edeceğiz.

Playanka

Neler Yapıyoruz?

Kendi projelerimizi üretip müşterilerimize sunuyoruz. Online oyun satış sitesi "Playanka" ile başladığımız yolculuğa, bir çok ihtiyaca cevap verebilecek farklı fikirler projelendirerek devam ediyoruz.

Playanka

Şirketin kuruluş projesi olan Playanka online oyun satış sistemidir. Sektörün gerektirdiği özelliklere göre hazırlanmış olup, sunduğu ayrıcalıklarla benzersiz bir üründür.