MerMobile Mobil Ödeme Entegrasyonu

MerMobile Mobil Ödeme Entegrasyonu
MerMobile Sistemi Hakkında Güncelleme!

MerMobile Playanka Güncellemesi:

Oyun sektöründeki mobil ödeme dolandırıcılıkları nedeniyle ve operatörlerin bu konudaki şikayetleri nedeniyle MerMobile Mobil Ödeme Firması hesapları askıya almış ve içeride biriken ödemelerin tahsilatları yapılmıştır.

Yeni bir mobil ödeme kuruluşu arayışı içine girilmiştir. Bu konuda tavsiyelerinizi Müşteri Merkezi üzerinden "Destek Mesajı" açarak iletebilirsiniz.
 2011 yılında ilk olarak İstanbul merkezli olarak kurulan MerMobile, 2015 yılından itibaren İstanbul’daki faaliyetlerine son verdikten sonra, Avrupa ülkesi olan Malta’da faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. MerMobile ile web siteniz üzerinden direkt olarak ve kolayca müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz.

Size sunulacak komisyon oranlarının yanında, tercihen ödeme periyotları içinde zaman ayarlamaları yapılmaktadır. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 48 saat içerisinde hızlı bir şekilde entegrasyonunuz hazırlanıp sitenizde aktif edilecektir...

MerMobile & Playanka ortaklığı ile en uygun komisyon oranları ile çalışmaya başlayabilir ve oyun sitenizde müşterilerinize 7/24 hızlı bir şekilde mobil hizmeti sağlayabilirsiniz.