Biz Kimiz ?

Belki oyun dünyasında yer almanın imkansız olduğunu düşünüyordun ya da bugüne dek denediğin sistemler seni pes ettirmişti. Endişelenme, henüz Playanka ile tanışmamış dostlarımızdan bunları çok sık duyuyoruz. İstediğin zaman, en gelişmiş alt yapı ve güvenlik tabanında, benzersiz özelliklerle desteklenen, rakipsiz oyun satış sitesi yazılımımız, senin için en kısa sürede hazır olabilir. En iyisiyle başlamaya hazır mısın?
  • Hızlı Kurulum
  • Kolay Yönetim
  • Kullanıcı Merkezi
  • Özel Tasarım
  • Tasarım Hizmetleri
  • Bir Çok Eklenti
Hemen Kayıt Ol! Lisanslara Gözat
Oyunlar, sessizce hayatların eğlenceli bir parçası olmaya başlarken, "Donkey.bas"ler, "Computer Space"ler ve benzeri birçok heyecanlı piksel kümeleri ardarda doğmaya ve küçük, büyük fark etmeksizin dünyanın ardında nefes almak isteyenlerin dikkatlerini toplamaya başlamıştı. Gün geçtikçe renkler çoğaldı, hareketlilik arttı, her yeni çıkan oyunda daha fazla detay ve daha ileriyi görme isteği adım adım yükselmekteydi. Bir neslin; harçlıklarını "Atari" jetonları ile değerlendiren, elinden joystick düşürmeyen çocukları, bugün hala aynı hevesle klavye başında "CS:GO", "Metin2" ya da "Knight Online" için ter dökmekten vazgeçmiş değil. Oyun dünyasının ölümsüzlüğü ve gelişme hızı bu denli ortadayken, bugünün oyuncu çocuklarının gelecekte bu dünyayı hangi galaksilere taşıyabileceğini kim bilebilir?
Bizler Softanka Yazılım Limited Şirketi ekibi olarak, uçsuz bucaksız oyun dünyasında yerinizi alarak, soyut görünen bu sektörü somut kazançlara nasıl dönüştürebileceğinizi ispat etmeniz için 2016 yılından bu yana Playanka Projesi kapsamında sizlerle birlikteyiz. Farklı türlerde faaliyet biçimlerine uygun olarak sunduğumuz "Oyun Satışı Siteleri" ile tüm müşterilerimize bu şansı deneme ve ilerleme fırsatını değerlendirmelerini sağlıyoruz.

Bugüne dek benzeri dahi yapılamamış olan güçlü ve güvenlikli yazılımımız ile tüm müşterilerimize hizmet sunmaktan, her gün mutluluk duymaya devam edeceğiz.

En iyisiyle başlayıp En iyisi olmaya hazırmısın!

İstediğin zaman, en gelişmiş alt yapı ve güvenlik tabanında, benzersiz özelliklerle desteklenen, rakipsiz oyun satış sitesi yazılımımız, senin için en kısa sürede hazır olabilir.

Hemen Başla!