Yepyeni Yerli Yapım "Harp Vefa" Steam Greenlight'ta

Yepyeni Yerli Yapım "Harp Vefa" Steam Greenlight'ta
1915 yılında, Çanakkale Savaşı'nın öncesinde, Osmanlı ordusunda görev yapmış iki askerin kahramanlık dolu hikayesi.

Tamamen yerli, Çanakkale Savaşı öncesini konu alan FPS oyunu Harp Vefa, Steam Greenlight’ta oyuncuların desteğini bekliyor. Unreal Engine ile geliştirilen tarihi oyunun yayınlanan tanıtım videolarında grafiklerin de hikaye kadar çarpıcı olduğunu görüyoruz.

1915 Çanakkale Savaşı’nın öncesinde, Osmanlı ordusunda görev yapmış iki askerin kahramanlık dolu hikayesi üzerine kurulu oyun, tanıtım videolarından da anlaşılacağı üzere basit bir shooter oyununun ötesinde. Yer yer bulmaca öğeleri, oyuncuların hayal gücünü zorlayacak ve dikkat testine sokacak sıradışı ortamlar sunan Harp Vefa’yı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ne kadar yerli oyunlara destek isteyip kalitesiz olduğunu düşünsekte, Battlefight 1 oyununda Çanakkale'yi işgal eden orduları oynamak zorunda bıraktıkları için sinir olduğumuz için bu konudan bile oynamaya destek vermeye değecek bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Tarihi oyunlar bizlerin her zaman ilgisini çekmiştir, fragman görünümünü çok abartılı yapmamışlar bu hali ile bile gelse çok iddaalı olacaktır! Ayrıca Steam Cüzdan kodlarını güvenli ve uygun fiyatlara Lakatrop.com üzerinden alabilirsiniz.


Hikaye ve Sistem Gereksinimleri

Abdullah ve Mehmet Osmanlı İmparatorluğu ordusunda görev yapmış tecrübeli iki askerdir.
Katıldıkları bir savaşta esir düşerler. Tutsak olarak götürüldükleri ülkede hayatlarını artık özgürlüklerinden mahrum kalarak sürdürdürmek zorundadırlar. Bu durumu kabullenip hayatlarına devam ederler. Taki bulundukları ülke, devletleri Osmanlı'ya savaş açana kadar.....

Hedeflerine ilerlerken karşılarına çıkan sorunları savaş tecrübeleri,zekaları ve becerileri ile
çözerken korkuları ile yüzleşmek zorunda kalacaklar. 

Oyun
Oyunumuz bir 'FPS' oyunu olmasına rağmen sizleri ; bulmacalar,çözülmesi gereken bir çok problem,hayal gücünüzü zorlayacak ve dikkatinizi test edecek sıradışı ortamlar bekliyor. 


Minimum Sistem Gereksinimi
Windows 7 işletim sistemi 
Intel Core i5 CPU
6 GB Bellek
NVIDIA Ge force GTX 750 Grafik kartı